| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Distribution box 5-pole, red |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC002567 |
| Užrakto mechanizmas | Integruota kištukinė jungtis |
| Nustatyta srovė | 20 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Polių skaičius | 5 |
| Korpuso medžiaga | Poliamidas |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Dengtas sidabru |
| Kontaktinė medžiaga | CuZn |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Nurodytoji šviestuvo srovė | 20 A |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677707957 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677707957 |
| Pakavimo lygis 3 | 6418677707957 |
| Plotis | 220 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 139 mm |
| Ilgis | 31 mm |
| Mechaninis kodavimas | Yes |
| Didžiausias kontakto dalies atsparumas ilgalaikei temperatūrai | 70 °C |