| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DISTR.ELEM. 25A P+N 3M 2AFTAK. WIT |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| ETIM | EC000091 |
| Nominali įtampa, kai AC 50 Hz | 230-400 V |
| Nominali srovė, kai AC 50 Hz | 25 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480498718 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 30 mm |
| Modelis | Vienas |
| Aukštis | 46 mm |
| Lankstus | No |
| RAL numeris | 9003 |
| Laidininkų skaičius (be įžeminimo) | 2 |
| Polių skaičius | 3 |
| Ilgis | 3000 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Išeities prietaisų skaičius | 2 |