| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Safety Discrete Output Module Modicon X80 8DO 24VDC 0.5A SIL3 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
PLC Units & I/O Modules
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 0 |
| Skaitmeninių išvesčių skaičius | 8 |
| Tiekimo įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Išvesties srovė | 0.5 A |
| Skaitmeninės išvesties tipas | Tranzistorius |
| Elektrinės jungties tipas | Įjungimo jungtis |
| DC tiekimo įtampa | 24 V |
| Leistina išvesties įtampa | 19-30 V |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės įvestys | No |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės išvestys | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481204929 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606481204923 |
| Plotis | 33 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Gylis | 150 mm |
| Įvesties srovė esant 1 signalui | 0.65 mA |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | Yes |
| Signalų apsikeitimo laiko delsa | 1.2 ms |
| Įtampos tipas (įvesties įtampa) | Nuolatinė srovė |
| Perteklumas | No |
| Galimos apsaugos nuo trumpo jungimosi išvestyse | No |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | ATEX apsauga nuo dujų sprogimo, 1G kategorija |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | ATEX apsauga nuo dulkių sprogimo, 1D kategorija |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |
| Funkcionalumo lygis pagal EN ISO 13849-1 | Nėra |
| Leistina įvesties įtampa | 19-30 V |
| Išvesties įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| SIL pagal IEC 61508 | Nėra |
This cord set is part of the Modicon X80 range, an offer of common modules and installation accessories for M580 and M340 automation platforms. This discrete output module offers 8 positive discrete output logic. It offers discrete output voltage ranges from 19V DC to 30V DC, 24V DC with solid state and not isolated discrete output. It is an IP20 rated product. It weighs 0.12kg. It is to be used with BMXFTB2010 screw clamp type terminal block. Modicon X80 consists in a compatible modules common platform that reduce maintenance and training costs with same spare parts in stock. The Modicon X80 range is one important part of EcoStruxure Plant, an open, flexible, reliable, sustainable, safe and secure architecture.