| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DIN RAIL MOUNT UTILITY BOX - DIN rail |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | CA |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Plotis | 53 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Gylis | 45 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356681728, 4046356681728 |