| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AD3301 Main Distribution Board |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Montavimo priedai ir dalys
|
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Plotis | 743 mm |
| Aukštis | 298 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8015646763075 |