| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Dimmer for control, DIMMER ZB 5CH 480W/12-24V IP20 |
| Prekės ženklas | Radium |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Valdymo įtaisas |
| Pakavimo lygis 1 | 4003556010796, 4003556010796 |
| Plotis | 46 mm |
| Aukštis | 16 mm |
| Gylis | 145 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |