| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DIII DZ 50A/500V |
| Prekės ženklas | ETI |
| ETIM | EC000099 |
| Nustatyta srovė | 50 A |
| Nustatyta įtampa | 500 V |
| Išleidimo charakteristika | Greitas (F) |
| Konstrukcijos dydis | DIII |
| Pakavimo lygis 1 | 8388950003702, 8388950003702 |
| Pakavimo lygis 2 | 3838895000372, 3838895000372 |
| Pakavimo lygis 3 | 3838895710318, 3838895710318 |
| Pakavimo lygis 4 | 8388950003702, 8388950003702 |
| Spalvos kodas | Baltas |
| Utilizacijos kategorija | Kita |
Fuse link, DIII DZ/gF 50A/500V, Breaking capacity AC (kA) 50, Breaking capacity DC (kA) 8, Characteristics DZ, Dimensions E33, Indicator visual top, Product group D Low voltage Fuses, Rated AC voltage (V) 500, Rated current (A) 50, Rated DC voltage (V) 250, Size DIII, Type D