Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof image 1
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof image 2
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof image 3
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof image 4
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof image 5
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof thumbnail 1
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof thumbnail 2
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof thumbnail 3
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof thumbnail 4
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof thumbnail 5
Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4015082578954
MPN: 257895
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Digital output module for XC100/200, 24 V DC, 16DO(T), short-circuit proof
Prekės ženklas EATON
Kategorijos PLV moduliai ir I/O blokai
Kilmės šalis* JP
Suderintos sistemos kodas 8537 1091 00
ETIM EC001419
Skaitmeninių įvesčių skaičius 0
Skaitmeninių išvesčių skaičius 16
Tiekimo įtampos tipas Nuolatinė srovė
Išvesties srovė 0.8 A
Skaitmeninės išvesties tipas Tranzistorius
Elektrinės jungties tipas Varžtas/ spyruoklinio spaustuvo jungtis
Tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
DC tiekimo įtampa 20.4-28.8 V
Leistina išvesties įtampa 20.4-28.8 V
Konfigūruojamosios skaitmeninės įvestys No
Konfigūruojamosios skaitmeninės išvestys No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015082578954
Kiti techniniai duomenys
Plotis 30 mm
Aukštis 95 mm
Gylis 100 mm
Įvesties srovė esant 1 signalui 0 mA
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Signalų apsikeitimo laiko delsa 0.3 ms
Įtampos tipas (įvesties įtampa) Nuolatinė srovė
Perteklumas No
Galimos apsaugos nuo trumpo jungimosi išvestyse Yes
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms Nėra
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Nėra
Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) No
Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) No
Funkcionalumo lygis pagal EN ISO 13849-1 Nėra
Tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V