| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | I/O model MR-DIO-1 |
| Prekės ženklas | F&F |
| Kategorijos |
PLV moduliai ir I/O blokai
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 1800 00 |
| ETIM | EC001419 |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 6 |
| Skaitmeninių išvesčių skaičius | 6 |
| Tiekimo įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| DC tiekimo įtampa | 9-30 V |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės įvestys | No |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės išvestys | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5908312594949 |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 65 mm |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Įtampos tipas (įvesties įtampa) | Nuolatinė srovė |
| Perteklumas | No |
| Galimos apsaugos nuo trumpo jungimosi išvestyse | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |
| Leistina įvesties įtampa | 9-30 V |