| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Digital I/O unit, 16 x 24 VDC inputs, 16 x transistor outputs, NPN, 0. CJ1W0107E |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kategorijos |
PLV moduliai ir I/O blokai
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8541 2900 00 |
| ETIM | EC001419 |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 16 |
| Skaitmeninių išvesčių skaičius | 16 |
| Tiekimo įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Išvesties srovė | 0.5 A |
| Skaitmeninės išvesties tipas | Tranzistorius |
| Elektrinės jungties tipas | Plokščia kištuko jungtis |
| DC tiekimo įtampa | 12-24 V |
| Leistina išvesties įtampa | 10.2-26.4 V |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės įvestys | Yes |
| Konfigūruojamosios skaitmeninės išvestys | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4536854880988, 4536854880988 |
| Plotis | 31 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 83.6 mm |
| Įvesties srovė esant 1 signalui | 7 mA |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Signalų apsikeitimo laiko delsa | 0-32 ms |
| Įtampos tipas (įvesties įtampa) | Nuolatinė srovė |
| Perteklumas | No |
| Galimos apsaugos nuo trumpo jungimosi išvestyse | No |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | Nėra |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | Nėra |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |
| Funkcionalumo lygis pagal EN ISO 13849-1 | a lygis |
| Leistina įvesties įtampa | 20.4-26.4 V |
| Išvesties įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| SIL pagal IEC 61508 | Nėra |