Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) image 1
Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) image 2
Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) thumbnail 1
Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000) thumbnail 2
WEEKLY TIME SWITCH NFC 2CO
Tiekėjo sandėlyje Minimalus užsakymo kiekis: 5
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 8012823401805
MPN: 126282300000
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Dig.Time Switch 35mm.2CO 16A/110.230VUC, weekly progr.Smartphone (12.62.8.230.0000)
Prekės ženklas FINDER
Kategorijos Žymėjimo plokštelės ir korpusai
Kilmės šalis* IT
Suderintos sistemos kodas 9107 0000 00
ETIM EC002305
Montavimo metodas DIN bėgis
Kontaktų skaičius 2
Kanalų skaičius 2
Valdomas radijo bangomis Yes
Kontakto tipas Perjungiamas kontaktas (NO/NC)
GPS (globali vietos nustatymo sistema) No
60 min. programa Yes
Ciklo programa Yes
Sinchronizuojamas su maitinimo tinklu No
Valdomas su kvarcu Yes
Automatiškai persijungiantis vasaros / žiemos laikas Yes
Tiekimo įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Išorinis programavimas Yes
Valdomas radijo bangomis (DCF77) No
Maitinimo įtampos diapazonas 110-230 V
Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki 50-60 Hz
Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC 16 A
Saugos laipsnis (IP) IP20
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8012823402246
Pakavimo lygis 2 8012823401805
Kiti techniniai duomenys
Plotis 35 mm
Aukštis 84 mm
Gylis 56.5 mm
Atminties vietų skaičius 50
Astrologinė programa No
Savaitinė programa Yes
Metinė programa No
Modulinių tarpų skaičius plotyje 2
24 h programa Yes
Atostogų programa No
Impulsinė programa Yes
Rankinė operacija Yes
Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas Yes
Autonomiškumas metais 6
1 kanalo trumpiausias perjungimo laikas 1 min
Tekstinės gairės ekrane Yes
Tikslumas per dieną 1 s
Atsisiuntimai
Aprašymas
Time switches Nr.contacts: 2 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 Mounting method: DIN rail Number of memory locations: 50 Astro program: no Number of channels: 2 Radio-controlled: yes Weekly program: yes Annual program: no GPS (global positioning system): no Width in number of modular spacings: 2 60 min program: yes 24 h program: yes Holiday program: no Cycle program: yes Mains synchronous: no Quartz controlled: yes Automatic switching summer-/winter time: yes Suitable for manual operation: yes Voltage type of supply voltage: AC/DC Potential free switch contact: yes External programming: yes Radio-controlled (DCF77): no Supply voltage: from 110 to 230 V. Frequency supply voltage: from 50 to 60 Hz. Autonomy in years: 6 Shortest switching time channel 1: 1 min. Nominal switching current at 250 V AC: 16 A. Text guidance in display: yes Protection category: IP20