| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DIAZED fuse link, size DIII In=32 A In=500 V AC/440 V DC |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
D-System & D0-System Components
|
| Kilmės šalis* | SI |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 1050 00 |
| Nustatyta srovė | 32 A |
| Nustatyta įtampa | 500 V |
| Išleidimo charakteristika | Kita |
| Konstrukcijos dydis | DIII |
| Pakavimo lygis 1 | 4001869573120 |
| Pakavimo lygis 2 | 4001869573120 |
| Spalvos kodas | Juodas |
| Utilizacijos kategorija | gL/gG (kabelio apsauga/ įrangos apsauga) |