| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DIAZED base DIII 63 A E33S 750 V AC/DC for inserts 5SD6 for screw fixing |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
D-System & D0-System Components
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| Nustatyta srovė | 63 A |
| Nustatyta įtampa | 750 V |
| Polių skaičius | 1 |
| Konstrukcijos dydis | DIII |
| Pakavimo lygis 1 | 4001869022406 |
| Modelis | Sumontuotas varžtas |
| Modelis su gaubtu | Yes |