| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DIAZED base DIII 63 A 690 V AC 500 V DC clamp-type terminal/saddle terminal |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
D-System & D0-System Components
|
| Kilmės šalis* | SI |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Nustatyta srovė | 63 A |
| Nustatyta įtampa | 690 V |
| Polių skaičius | 1 |
| Konstrukcijos dydis | DIII |
| Pakavimo lygis 1 | 4001869006253, 4001869006253 |
| Modelis | Sumontuotas varžtas |
| Modelis su gaubtu | No |