| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Dial | Table lamp | Yellow |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Plotis | 250 mm |
| Korpuso spalva | Kita |
| Ilgis | 250 mm |
| Aukštis / gylis | 510 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5704924012075 |
| Pakavimo lygis 2 | 5708839012076 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso medžiaga | Kita |