DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03 image 1
DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4049088167560
MPN: 99.577.0000.7
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR RST25I5S6B1 M01V BG03
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4049088167560
Aprašymas
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, color of coding/ contact carrier concrete grey