DEVICE CONNECTOR RST20I5S B1 M00 SW image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I5S B1 M00 SW
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573862012
MPN: 96.051.6053.1
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR RST20I5S B1 M00 SW
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573862012
Aprašymas
RST® CLASSIC device connector, modular, straight, M20, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier black