DEVICE CONNECTOR RST20I5C S1 M01VL BR0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I5C S1 M01VL BR0
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573935310
MPN: 96.152.1051.4
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR RST20I5C S1 M01VL BR0
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573935310
Aprašymas
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 5, model male, connection type crimp, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier signal brown