DEVICE CONNECTOR RST20I5C B1 M00 SW image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I5C B1 M00 SW
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573933361
MPN: 96.151.2053.1
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR RST20I5C B1 M00 SW
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573933361
Aprašymas
RST® CLASSIC device connector, modular, straight, M20, number of poles 5, model female, connection type crimp, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier black