DEVICE CONNECTOR RST20I3F S2 M90V BL0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I3F S2 M90V BL0
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573983335
MPN: 96.034.2053.9
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR RST20I3F S2 M90V BL0
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573983335
Aprašymas
RST® CLASSIC device connector, modular, angled 90°, M20, number of poles 3, model male, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier light blue