DEVICE CONNECTOR RST20I2S B13 M01 L BR0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I2S B13 M01 L BR0
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573857803
MPN: 96.021.5051.4
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR RST20I2S B13 M01 L BR0
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Įkišamosios jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002560
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573857803
Aprašymas
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 2, model female, connection type screw connection, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier signal brown