DEVICE CONNECTOR GST15I5S S1 R W BL02 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S S1 R W BL02
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573918238
MPN: 91.952.9353.0
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR GST15I5S S1 R W BL02
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573918238
Aprašymas
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model male, connection type screw connection, rated voltage 50 V, rated current 13 A, color of coding/ contact carrier light blue