DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW PB01 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW PB01
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573918207
MPN: 91.951.9453.0
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW PB01
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Prietaisų jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002566
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573918207
Aprašymas
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier pastel blue