DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R WW BR01 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R WW BR01
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4049088049651
MPN: 91.931.9853.0
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR GST15I3S B1 R WW BR01
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4049088049651
Aprašymas
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 3, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier brown