DEVICE CONNECTOR GST15I2S B1 R WW BL02 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I2S B1 R WW BL02
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 100
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015573908291
MPN: 91.921.9353.0
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DEVICE CONNECTOR GST15I2S B1 R WW BL02
Prekės ženklas Wieland
Kategorijos Prietaisų jungtys
Kilmės šalis* DE
ETIM EC002566
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015573908291
Aprašymas
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 2, model female, connection type screw connection, rated voltage 50 V, rated current 16 A, color of coding/ contact carrier light blue