| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DETECTEUR GAZ GRIS COMPO. |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Dujų detektoriai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002455 |
| Pranešimų sistemos tipas | Optinis/ akustinis |
| Degios dujos | No |
| Sprogios dujos | No |
| Nuodingos dujos | No |
| Aptinka anglies monoksidą | No |
| Aptinka anglies dioksidą | No |
| Aptinka metaną | Yes |
| Aptinka propaną | Yes |
| Aptinka butaną | Yes |
| Aptinka buitines dujas | Yes |
| Aptinka kitų rūšių dujas | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 3245060695927 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971081987 |
| Pakavimo lygis 3 | 3245060695927 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 64 mm |
| Aukštis | 64 mm |
| Gylis | 58 mm |
| Darbinė įtampa | 12 V |
| Diametras | 0 mm |
| Anglies dioksido dujos | No |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Aptinka amoniaką | No |
| Aptinka anestezines dujas | No |
| Aptinka dirginančias dujas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |