| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DETECTEUR DE FLAMME IRY2 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 104 mm |
| Aukštis | 41 mm |
| Ilgis | 104 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Reakcijos temperatūra | 55 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302979 |
| Veikimo principas | Infraraudonieji spinduliai |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |