| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DET. TH.STAT STD77 DTS77 S3000 G.3000 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 104 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Ilgis | 104 mm |
| Pirminis srovės tiekimas | Maitinimo tiekimas |
| Reakcijos temperatūra | 45 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302481 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191302481 |
| Veikimo principas | Šiluminis diferencialas |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | Yes |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |
| Darbui tinkle pritaikomas maks. kiekis | 32 |