| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DET. OPTIQUE FUMEE ALIM.230V SECOURUE EI |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Plotis | 60 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Ilgis | 150 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191351106 |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |