| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DET.MULTI CAPTEURS ADR DMCFA3000 G.3000 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Ilgis | 95 mm |
| Pirminis srovės tiekimas | Maitinimo tiekimas |
| Reakcijos temperatūra | 50 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302542 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191302542, 3660191302542 |
| Veikimo principas | Kombinacija |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | Yes |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |
| Darbui tinkle pritaikomas maks. kiekis | 32 |