| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DESENF.ADRTABL.TD3000 (REV A) |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Darbinė įtampa | 230 V |
| Tinka magistralinei jungčiai | No |
| Su galios adapteriu | No |
| Radijo jungtis | No |
| Integruotas avarinis maitinimo tiekimas | No |
| Išorinė sąsaja | No |
| Integruotas numerio rinkimo įrenginys | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5018986772267 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Plotis | 270 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Gylis | 395 mm |
| Adresuojamas | No |