| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | des.fr. 3-g SM door st. Gira TX_44 anthra. |
| Prekės ženklas | Gira |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Integruojama apsauga nuo vagysčių | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4010337032120 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Antracitas |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Vienetų skaičius | 3 |
| Medžiaga | Plastikinis |