| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DEHNiso RCH base plate D 300mm with socket D 10mm PE |
| Prekės ženklas | Dehn |
| Kategorijos |
Lightning Protection Components
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001626 |
| Modelis | Sija |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Žaibolaidžio įstatymas | Neprisukamas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013364129771, 4013364129771 |
| Svoris | 0.17 kg |
| Diametras | 300 mm |