| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Dee 2.0 Oval | Pendant | White |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1150 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Aukštis / gylis | 230 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Didžiausioji sistemos galia | 15 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581400986 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581400894 |
| Lempos laikiklis | GU10 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |