| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp Osram DECOSTAR® 51S Standard 35W 12V 36° GU5.3 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000258 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Spinduliuotės kampas | 36 ° |
| Bendras ilgis | 46 mm |
| Diametras | 51 mm |
| Reflektoriaus tipas | Dichromatu padengtas stiklas |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 2900 K |
| Lempos galia | 35 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300272634 |
| Pakavimo lygis 2 | 4050300531533 |
| Pakavimo lygis 3 | 4050300272634 |
| Spalva | Bespalvis |
| Energijos taupymo klasė | C |
| Žemo slėgio metodas | Yes |
| Apsauga nuo UV spindulių | Yes |
| Infraraudonųjų spindulių apdangalas / metodas | Yes |
| Šviesos stipris | 1000 cd |
| Priekinis stiklas | Yes |
| Šalta šviesa | Yes |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 4000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 38 kWh |
| Lempų žymėjimas | MR16 |
Halogeen dichroïde reflectorlampen met een diameter van 51 mm. Productkenmerken. Gemiddelde levensduur: 4.000 u. 100 % dimbaar. Kleurweergave-index Ra: 100. Diameter: 51 mm. Deco afdekkingProductvoordelen. Briljant accentlicht. Koudlichtreflector reduceert de warmte in de lichtstaal met max. 66 %. Goedgekeurd voor gebruik in open armaturen (conform IEC 60598-1). UV-filter. Bevat geen kwikToepassingsgebieden. Algemene verlichting. Ingangsverlichting. Werkplaatsverlichting. Keukenverlichting. Spiegelverlichting. Objectverlichting.