| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Decoring for SLEEK G12 Spot, black |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Priedo tipas | Apdailos elementas |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163106788 |
| Spalva | Juodas |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |