| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DECOR-100 CR'Z'I*230V 50* |
| Prekės ženklas | S&P |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010930 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 158 mm |
| Aukštis | 158 mm |
| Energijos sunaudojimas | 13 W |
| Suprojektuotas diametras | 98 mm |
| Veikimas | Maitinimo tinklas |
| Jungties įtampa | 230 V |
| Elektrinė jungtis | Gnybtai |
| Įstatymo gylis | 68 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Higrostatas | Nėra |
| Žaliuzė | Nėra |
| Nukrauto oro tūris | 95 m³/h |
| Tinka elektroniniam valdymui | No |
| Tinka transformatoriaus valdymui | No |
| Laikmatis | Reguliuojamas |
| Su vienakrypčiu vožtuvu | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8413893143129 |