| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Deco ring 51mm for GU10, chrome |
| Prekės ženklas | SLV |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 14 mm |
| Priedo tipas | Apdailos elementas |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163118026 |
| Spalva | Chrominis |
| Diametras | 57 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |