| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DE 118MM ECO 230V 160W R7S BL1 118mm |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | R7s |
| Šviesos srautas | 3100 lm |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Lempos galia | 160 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288215389 |
| Pakavimo lygis 2 | 5410288215389 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |