| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DARWIN | Garden light | Black |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Aukštis / gylis | 800 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Didžiausioji sistemos galia | 18 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581260771 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581154933 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |