| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DAMP PROOF COMPACT GEN 1 1500 55 W 6500K IP66 GR |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
3 įrodymai
Lubose montuojami šviestuvai Paviršinio montavimo lempos |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 86 mm |
| Korpuso spalva | Pilkas |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 1590 mm |
| Aukštis / gylis | 68 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Smūgio stiprumas | IK08 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Ypač platus spindulys >80° |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 55 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 6700 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 120 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075210127 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075210134 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075210127 |
| Saugos klasė | II |
| Lempos laikiklis | Kita |
| Jungties tipas | Kištuko gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su judesio davikliu | No |
| Tinka lempos galiai | 55 W |
| Grotelių tipas | Labai blizgus |
| Įrenginio tipas | Elektroninis balastas |
| Su šviesos davikliu | No |
| Tinka montuoti pakabinant | No |
| Polių skaičius | 3 |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Tinka šviesos juostos konfigūracijai | No |
| Tinka avariniam apšvietimui | No |
| Šviesos išvestis | Direct |
| Šviesos dalijimasis | Simetriškas |
| Gaubto medžiaga | Plastikas, struktūrinis |
| Integruotas avarinis maitinimo tiekimas | No |
| Su lempa | Yes |
| Atsparumas liepsnai - „D“ | Yes |
| Sumontuotos izoliuotos lubos, kurių atsparumas liepsnai - „F, įsk. stogą“ | No |
| Tinka įvairioms lempoms | 55 |
| Tinka montavimui prie sienos | Yes |
| Tinka instaliacijos montavimui | No |
| Įtrauktas valdymo prietaisas | Yes |
| Tinka monitoriaus darbo vietai | No |
| Tinka montavimui prie paviršiaus | Yes |
| Nominali srovė | 300 mA |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Su oro grioveliais | No |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Instaliacijos tipas | Įskaitant praeinamąją instaliaciją |
| Gyvavimo trukmė L70/B50 prie 25 °C | 50000 h |
| Nurodytoji gyvavimo trukmė L80/B10 prie 25 °C | 35000 h |
| Įtaiso L90/B10 nurodytoji gyvavimo trukmė prie 25 | 20000 h |
| L90/B50 nurodytoji gyvavimo trukmė prie 25 °C | 20000 |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM5 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG0 |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | -35-50 °C |
| Kaitinimo bandymas pagal IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Reguliavimas 0-10 V | No |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | No |
| Tamsos DALI | No |
| Tamsos DMX | No |
| Į prietaisą integruotas tamsos potenciometras | No |
| Sumažintas GPRS | No |
| Apšvietimo linijos jungiklis | No |
| Specifiškas tamsus gamintojas | No |
| Tamsos maitinimo įtampos moduliacija | No |
| Neryškus fazės nutrūkimas | No |
| Neryškus fazės dalijimas | No |
| Programuojamas silpnėjimas | No |
| Radijo dažnio reguliavimas | No |
| Reguliavimas sinusinei bangai sumažinti | No |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | No |
| Tamsos Zigbee | No |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | No |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Šviesos skirstytuvas | Difuzoriaus lęšis/optika/skydas |
| Neryški priklausomybė nuo prietaiso veikimo | No |
| DSI reguliavimas | No |
| Įmontuotos lemputės energijos efektyvumo klasė | A++, A+, A (LED) |
| Veikimas per Bluetooth | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Pritemdymas DALI-2 | No |
| Reguliuojama spalvų temperatūra | Ne |
| Reguliuojamas šviesos srautas | Ne |
| Reguliuojamas spindulio kampas | Ne |
| Keičiamas valdymo įtaisas | No |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |
| Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga | Neapdorotas |
| Galios faktorius | 0.9 |
Damp-proof luminaire, through-wired (L, N, E). Product features: High luminous efficacy: up to 120 lm/W. Type of protection: IP66. Beam angle: 120°. Through-wiring 3x1.5mm² already installed. Polycarbonate housing. Product benefits: Evenly distributed light. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Easy installation as mounting brackets can be positioned freely on the luminaire. Easy access to electrical terminal thanks to end caps with twist and lock mechanism. Tool-free electrical connection due to push button connector. 5 years guarantee. Areas of application: Industrial and storage facilities. Car parks and underpasses. Garages. Workshops, assembly lines. Equipment / Accessories: Stainless steel clamps with safety screws included. Mounting accessories included (suspension kit, theft protection kit).