| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DALI ECO Remote PC Kit Light Control System |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899195967 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899195974 |
| Pakavimo lygis 3 | 4052899195967 |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 13 mm |
| Gylis | 230 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
User interfaces for light management systems. Product features: Remote control for configuration and startup of DALIeco light control system. Digital IR transmission. LED indicator for operation and programming mode and signal transmission. Interface for PC connection. Supply via two included button cells type CR2032. Product benefits: Clearly structured and labeled control elements. Areas of application: Offices. Industry.