Dakventilatoren, CTVB/4-250 N (220-240V50HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CTVB/4-250 N (220-240V50HZ) N8
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893359629
MPN: 5136069600
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Dakventilatoren, CTVB/4-250 N (220-240V50HZ) N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Stogo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominali srovė 1.6 A
Korpuso medžiaga Aliuminis
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Gnybtai
Nominali įtampa (vertė) 230 V
Dažnis 50 Hz
Vidinis mikrometras 0 mm
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 2489.18 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 2296.28 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 2119.38 m³/h
Maks. oro tūris esant 200 Pa 1932.38 m³/h
Maks. oro tūris esant 250 Pa 1646.59 m³/h
Maks. oro tūris esant 300 Pa 1305.69 m³/h
Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra 120 °C
Nominalus ortakio skersmuo 289 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 504 mm
Netiesioginė pavara No
Didžiausia elektrinė įvesties galia 0.298 kW
Su garso slopintuvu Yes
Stovo/būsto medžiagos kokybės klasė Polipropilenas
Sparnuotės medžiaga Plienas
Ašinis modelis No
Sparnuotės medžiagos kokybės klasė Polipropilenas
Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Sparnuotės paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Išmetimo kryptis Vertikalus
Su remonto/aptarnavimo jungikliu No
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 560 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 54 dB(A)
Vieno greičio variklis No
Reguliuojamas vieno greičio variklis Transformatorius
Su daugiagreičiu varikliu Dahlander
Atgalinės traukos užraktas Nėra
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 299 kW/(m³/s)