| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Daker DK UPS parallel set |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8504 9090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |