| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | DAGS3000R REM IND SDR ONLY C FRA MAX VOL |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nominali įtampa | 20 V |
| Srovės tipas | Nuolatinė srovė |
| Garsumas | 60 dB |
| Elektros sunaudojimas | 0.006 A |
| Tonų skaičius | 1 |
| Su kontaktu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5018987298117 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |