| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CX99PSUBATT CX99 Voedingseenheid BATTER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 24 V |
| Modelis | Litis |
| Pajėgumas | 6500 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489659929 |
| Plotis | 63.5 mm |
| Svoris | 790 g |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 228.7 mm |
| Aplinkos temperatūra | 0-49 °C |
| Aukštis, įskaitant stiebą | 170.2 mm |
| Baterijų pakuotė | Yes |
| Elementų skaičius | 2 |