CVAT/4-9000/500 N D PTC 1,1KW (230/400V) 50HZ N8 image 1
CVAT/4-9000/500 N D PTC 1,1KW (230/400V) 50HZ N8
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893747891
MPN: 5137824200
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CVAT/4-9000/500 N D PTC 1,1KW (230/400V) 50HZ N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Įrangos aušinimo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011534
Plotis 800 mm
Energijos sunaudojimas 1.345 kW
Jungtis Galinis intarpas
Korpuso medžiaga Apdorotas plienas
Jungties įtampa 400 V
Elektrinė jungtis Gnybtai
Saugos laipsnis (IP) IP55
Su termine apsauga Yes
Nukrauto oro tūris 8935 m³/h
Oro tūris prie slėgio 7171.82 m³/h
Oro tūris eant slėgiui 3 2416.64 m³/h
Slėgis 2 300 Pa
Slėgis 3 650 Pa
Tinka elektroniniam valdymui Yes
Tinka transformatoriaus valdymui No
Didžiausioji oro tempetatūra 40 °C
Netiesioginė pavara No
Nuolatinės srovės variklis No
Tinka silpnoms srovėms valdyti No
Tinkamas dažnio valdymui Yes
Dviejų greičių variklis Yes
Ortakio skersmuo, siurbimas 500 mm
Ortakio skersmuo, išmetimas 500 mm