CTHB/4-225 N (220-240V50HZ) N8 image 1
Dakventilatoren, CTHB/4-225 N (220-240V50HZ) N8
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893027016
MPN: 5136923600
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CTHB/4-225 N (220-240V50HZ) N8
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Stogo ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5935 00
ETIM EC011011
Nominali srovė 1 A
Korpuso medžiaga Plienas
Integruotas laikmatis Yes
Modbus palaikomas protokolas Yes
Elektrinė jungtis Kita
Nominali įtampa (vertė) 230 V
Dažnis 50 Hz
Vidinis mikrometras 0 mm
Su termine apsauga Yes
Veikimas su app Yes
Su slėgio jutikliu Yes
Tinka (papildomam) slėgio jutikliui Yes
Maks. oro tūris esant 50 Pa 1798.42 m³/h
Su pastovaus tūrio srauto valdymu Yes
Maks. oro tūris esant 100 Pa 1611.86 m³/h
Maks. oro tūris esant 150 Pa 1386.31 m³/h
Maks. oro tūris esant 200 Pa 1128.21 m³/h
Maks. oro tūris esant 250 Pa 272 m³/h
Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra 200 °C
Nominalus ortakio skersmuo 261 mm
Su belaidžiu nuotoliniu valdymu Yes
Darbinis aukštis 382 mm
Netiesioginė pavara No
Didžiausia elektrinė įvesties galia 0.162 kW
Su garso slopintuvu Yes
Stovo/būsto medžiagos kokybės klasė AlMg3 (3,3503)
Sparnuotės medžiaga Nerūdijantis plienas
Ašinis modelis No
Sparnuotės medžiagos kokybės klasė Polipropilenas
Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Sparnuotės paviršiaus apsauga Galvanizuotas
Oro tiekimo stoginis ventiliatorius No
Su remonto/aptarnavimo jungikliu Yes
Pagrindinis vidinio kvadrato dydis 435 mm
Garso slėgio lygis ties 4 m aukščiu (už) prie Qmaks 53 dB(A)
Vieno greičio variklis Yes
Reguliuojamas vieno greičio variklis Elektroninis
Atgalinės traukos užraktas Laisvai pasirenkamas
Savitoji ventiliatoriaus galia prie Qmax 217 kW/(m³/s)