CT4L310R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 185 … 310A image 1
3 fazių srovės transformatorius 310R/4 Rekomenduojamas vardinės srovės diapazonas 185 ... 310A
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614482120
MPN: 1SAJ929500R0310
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CT4L310R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 185 … 310A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Matavimo transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8504 3129 00
ETIM EC002048
Modelis 3 fazių srovės konverterio rinkinys
Pirminė nominali srovė 310 A
Antrinė nominali srovė 4 A
Per didelės įtampos ribojimo faktorius FS 10
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4013614482120
Kiti techniniai duomenys
Pirminių įvesčių skaičius 0
Su vario bėgiais Yes
Montavimas su fiksatoriumi No
Su apsauga nuo smūgio No
Kalibruotas No
Antrinė jungtis/ryšys Varžto jungtis
Atsisiuntimai
Aprašymas
Srovės transformatorius, skirtas derinti su UMC (>63 A), rekomenduojamam 150...310 A srovės diapazonui. Linijinis transformatorius, 3 fazių su gnybtų bloku, skirtas jungiamiesiems kabeliams Cu 2,5 mm².