CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A image 1
CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A image 2
CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A thumbnail 1
CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A thumbnail 2
3 fazių srovės transformatorius 185R/4 Rek. vardinės srovės diapazonas 60 ... 185A
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4013614482113
MPN: 1SAJ929500R0185
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas CT4L185R/4, 3-Phase Current Transformer Rated nominal current range 60 … 185A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Matavimo transformatoriai
Suderintos sistemos kodas 8544 4290 00
ETIM EC002048
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4013614482113
Atsisiuntimai
Aprašymas
Srovės transformatorius, skirtas derinti su UMC (>63A), rekomenduojamam 60...185A srovės diapazonui. Linijinis transformatorius, 3 fazių su gnybtų bloku, skirtas jungiamiesiems kabeliams Cu 2,5 mm².